Objednanie sa na onkologickú liečbu

Priebeh objednania a rýchlosť prístupu k pacientovi s onkologickým ochorením

Diagnóza

Informácia o onkologickej ambulancii – Onkomed Banská Bystrica

V prvom prípade je pacient odporučený svojim ošetrujúcim lekárom na onkologickú ambulanciu Onkomed Banská Bystrica.V druhom prípade si sám našiel na internete onkologickú ambulanciu Onkomed Banská Bystrica.

Dokumenty s diagnózou

K úspešnému vyšetreniu a prístupu k liečbe potrebujeme všetky predošlé lekárske správy s diagnózou pacienta. Nie je nutné mať spravené krvné alebo iné testy, nakoľko všetky potrebné testy budete absolvovať priamo na našej ambulancii.

Je dôležité aby mal pacient so sebou prepúšťaciu správu z oddelenia, ktoré mu robilo diagnostiku a najmä výsledky histológie. Bez výsledkov histológie je v dnešnej dobe náročné a takmer nemožné určiť správny postup pri liečbe onkologického ochorenia.

Karta poistenca

Naša ambulancia má zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovnami. Prosím pacientov, aby si nezabudli priniesť svoju kartičku poistenca. Za vyšetrenie a úkony lekára poistenec nič nedopláca.

Samoplatitelia majú jednotlivé činnosti obodované a na nahliadnutie sú v sekcii Služby na našej stránke, alebo priamo v ambulancii.

Telefonický kontakt alebo osobná návšteva

Na našej ambulancii nemáme žiadne čakacie doby. Naša ambulancia zabezpečuje vyššiu mieru súkromia pre pacientov s onkologickým ochorením.

Pred tým ako sa chcete objednať, vás poprosíme pripraviť si vyššie spomínané dokumenty.  Následne zavolajte na 048/ 415 50 66 a sestričky vám dajú váš termín vyšetrenia. Pokiaľ nechcete čakať a potrebujete informácie a termín vyšetrenia okamžite, môžete prísť aj hneď priamo do našej ambulancie na adresu Námestie Ludvika Svobodu 21, 97401 Banská Bystrica kde dostanete okamžité informácie a začne sa s liečbou.

Začiatok liečby
TOP